Slevy a výhody pro rodiny s dětmi
Už máte svůj Rodinný pas?
Family
Senior festival
16.6.2023
Spolek Hurá na Výlet a Město Chrast Vás srdečně zvou na Senior Festival do Zámeckého areálu v Chrasti v sobotu 24. června od 10:00 hodin.

Připraven bude pestrý celodenní program, který zaujme nejen seniory.

Na velkém festivalovém pódiu se od dopoledních hodin vystřídá řada hudebních těles a to nejen těch regionálních, které budou hrát k tanci i poslechu. Hvězdou letošního festivalového programu je legendární zpěvačka Ilona Csaková a známé pěvecké duo Eva a Vašek.

Milovníci historie se mohou těšit na statickou prohlídku historických vozidel a motocyklů.

Návštěvníci festivalu mohou rovněž využít prohlídky městského muzea, které sídlí přímo v barokním zámku nebo prohlídku zámecké zahrady.

Pro ty, kteří by chtěli poznat krásy Zámeckého areálu jinak než procházkou, bude možnost možnost využít projížďky koňským spřežením.

Nebude chybět skvělé občerstvení a stánky s tradičním sortimentem.

Vstupné na akci je dobrovolné.