Slevy a výhody pro rodiny s dětmi
Už máte svůj Rodinný pas?
Family
Ing. Pavel Šotola
Ing. Pavel Šotola
člen rady Pardubického kraje pro sociální péči a neziskový sektor

Milí rodiče,

cílem projektu Rodinné pasy je přímá pomoc rodinám s dětmi do osmnácti let. Nabídkou slev bychom rádi zlepšili přístupnost k širokému spektru kulturních akcí, zboží a služeb. Nabídka je o to zajímavější, že slevy lze uplatnit na mnoha místech v rámci České republiky.

Pardubický kraj je jedním z devíti krajů, kde byl projekt Rodinné pasy spuštěn. Dalšími kraji, kde projekt funguje, jsou kraj Jihomoravský a Olomoucký, Kraj Vysočina, Ústecký, Královéhradecký, Moravskoslezský, Jihočeský a Středočeský.

Rodinné pasy ovšem nejsou pouze další kartou, díky níž můžete ušetřit při nákupech. Projekt vám nabízí nejen slevy, ale přináší s sebou také mnoho zábavy, zajímavé tipy na kulturní události, sportovní aktivity, pozvánky na unikátní místa, soutěže pro děti v rámci celé České republiky a řadu vzájemných setkání.

O úspěšnosti projektu Rodinných pasů svědčí skutečnost, že každým rokem přibývá registrovaných rodin, které využívají propracovaného systému slev. V návaznosti na rostoucí zájem rodin se zvyšuje také počet poskytovatelů slev.

Proto věřím, že Rodinné pasy se pro vás stanou příjemným společníkem při trávení volného času s rodinou a těším se na shledanou na některé akci Rodinných pasů!

Zapojenékraje
© 2024 Rodinné pasy